eko cykl 10 onkobieg juz za nami

3 września, w niedzielę odbył się 10 jubileuszowy Onkobieg Razem po zdrowie!, który jak co roku dedykowany był wszystkim osobom zmagającym się z chorobą nowotworową i ich rodzinom  oraz profilaktyce. Blisko 2000 uczestników Onkobiegu łącznie pokonało trasę 10 750 okrążeń (16 447 km) dookoła Centrum Onkologi w Warszawie - co przełożyło się na kwotę około 70 000 złotych, która przeznaczona zostanie na wsparcie najbardziej potrzebujących pacjentów – podopiecznych Onkobiegu i działalność profilaktyczną.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków miasta st. Warszawy - Dzielnicy Ursynów.

Czytaj więcej: Uczestnicy Onkobiegu dotarli na metę!

Zaświadczenie od Marszałka Województwa Dolnośląskiego za rok 2016

Poniżej znajdą Państwo pismo potwierdzające, że Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. wywiązuje się z obowiązków wynikających z ustawy z dnia 13 czerwca 2013r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (Dz. U. z 2016 r. poz 183 z późn.zm.). Tym samym wypełniła obowiązki zapewnienia odzysku, a w szczególności recyklingu dla odpadów opakowaniowych oraz wykonała obowiazek prowadzenia publicznych kampani edukacyjnych.

Zobacz pismo

Studia podyplomowe - Zarządzanie w gospodarce o obiegu zamknietym Powstał nowy kierunek studiów podyplomowych – Zarządzanie w gospodarce o obiegu zamkniętym. Na które rekrutacja trwa do 15 września 2017 r. Celem studiów jest przygotowanie kadry przedsiębiorców i menedżerów do zmian w zakresie reorganizacji pozyskiwania, produkcji i dystrybucji towarów oraz usług z modelu linearnego na cyrkularny. Zmiany związane są z pakietem wymagań wprowadzanych w ramach dyrektyw unijnych dotyczących gospodarki o obiegu zamkniętym w Europie. Ukończenie studiów daje gwarancję znajomości narzędzi oraz niezbędnych zmian procesów, jakie musi przejść organizacja by jej model biznesowy był adekwatny do nowego ładu prawnego.

Czytaj więcej: Studia podyplomowe - Zarządzanie w gospodarce o obiegu zamknietym

Raport "Polska droga do gospodarki o obiegu zamkniętym – opis sytuacji i rekomendacje"

Zachęcamy do pobierania raportu "Polska droga do gospodarki o obiegu zamkniętym – opis sytuacji i rekomendacje" przygotowanego przez Instytut Gospodarki o Obiegu Zamkniętym.

Raport "Polska droga do gospodarki o obiegu zamkniętym – opis sytuacji i rekomendacje" przedstawia m.in.: ekoprojektowanie, zagospodarowanie bioodpadów, ekoinnowacyjność przedsiębiorstw, marnowanie żywności, wzorce konsumpcji Polaków, opinie specjalistów, rekomendowane działania dla rządu RP, wyniki badania ankietowego o idei GOZ w Polsce.

polska droga do GOZ baner www 03 72dpi

Raport do pobrania

Wesołych Świąt

EC MM kartkawielkanocna 2017c