Zaświadczenie od Marszałka Województwa Dolnośląskiego za rok 2016

Poniżej znajdą Państwo pismo potwierdzające, że Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. wywiązuje się z obowiązków wynikających z ustawy z dnia 13 czerwca 2013r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (Dz. U. z 2016 r. poz 183 z późn.zm.). Tym samym wypełniła obowiązki zapewnienia odzysku, a w szczególności recyklingu dla odpadów opakowaniowych oraz wykonała obowiazek prowadzenia publicznych kampani edukacyjnych.

Zobacz pismo

Studia podyplomowe - Zarządzanie w gospodarce o obiegu zamknietym Powstał nowy kierunek studiów podyplomowych – Zarządzanie w gospodarce o obiegu zamkniętym. Na które rekrutacja trwa do 15 września 2017 r. Celem studiów jest przygotowanie kadry przedsiębiorców i menedżerów do zmian w zakresie reorganizacji pozyskiwania, produkcji i dystrybucji towarów oraz usług z modelu linearnego na cyrkularny. Zmiany związane są z pakietem wymagań wprowadzanych w ramach dyrektyw unijnych dotyczących gospodarki o obiegu zamkniętym w Europie. Ukończenie studiów daje gwarancję znajomości narzędzi oraz niezbędnych zmian procesów, jakie musi przejść organizacja by jej model biznesowy był adekwatny do nowego ładu prawnego.

Czytaj więcej: Studia podyplomowe - Zarządzanie w gospodarce o obiegu zamknietym

Raport "Polska droga do gospodarki o obiegu zamkniętym – opis sytuacji i rekomendacje"

Zachęcamy do pobierania raportu "Polska droga do gospodarki o obiegu zamkniętym – opis sytuacji i rekomendacje" przygotowanego przez Instytut Gospodarki o Obiegu Zamkniętym.

Raport "Polska droga do gospodarki o obiegu zamkniętym – opis sytuacji i rekomendacje" przedstawia m.in.: ekoprojektowanie, zagospodarowanie bioodpadów, ekoinnowacyjność przedsiębiorstw, marnowanie żywności, wzorce konsumpcji Polaków, opinie specjalistów, rekomendowane działania dla rządu RP, wyniki badania ankietowego o idei GOZ w Polsce.

polska droga do GOZ baner www 03 72dpi

Raport do pobrania

Wesołych Świąt

EC MM kartkawielkanocna 2017c

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. wzorowo oceniona przez WIOŚ

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. po raz kolejny przeszła pozytywnie kontrolę Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu w zakresie potwierdzenia odzysku/recyklingu opakowań drewnianych.

kontrola-wios-2017