Studia podyplomowe - Zarządzanie w gospodarce o obiegu zamknietym Powstał nowy kierunek studiów podyplomowych – Zarządzanie w gospodarce o obiegu zamkniętym. Na które rekrutacja trwa do 15 września 2017 r. Celem studiów jest przygotowanie kadry przedsiębiorców i menedżerów do zmian w zakresie reorganizacji pozyskiwania, produkcji i dystrybucji towarów oraz usług z modelu linearnego na cyrkularny. Zmiany związane są z pakietem wymagań wprowadzanych w ramach dyrektyw unijnych dotyczących gospodarki o obiegu zamkniętym w Europie. Ukończenie studiów daje gwarancję znajomości narzędzi oraz niezbędnych zmian procesów, jakie musi przejść organizacja by jej model biznesowy był adekwatny do nowego ładu prawnego.

Czytaj więcej: Studia podyplomowe - Zarządzanie w gospodarce o obiegu zamknietym

Raport "Polska droga do gospodarki o obiegu zamkniętym – opis sytuacji i rekomendacje"

Zachęcamy do pobierania raportu "Polska droga do gospodarki o obiegu zamkniętym – opis sytuacji i rekomendacje" przygotowanego przez Instytut Gospodarki o Obiegu Zamkniętym.

Raport "Polska droga do gospodarki o obiegu zamkniętym – opis sytuacji i rekomendacje" przedstawia m.in.: ekoprojektowanie, zagospodarowanie bioodpadów, ekoinnowacyjność przedsiębiorstw, marnowanie żywności, wzorce konsumpcji Polaków, opinie specjalistów, rekomendowane działania dla rządu RP, wyniki badania ankietowego o idei GOZ w Polsce.

polska droga do GOZ baner www 03 72dpi

Raport do pobrania

Wesołych Świąt

EC MM kartkawielkanocna 2017c

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. wzorowo oceniona przez WIOŚ

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. po raz kolejny przeszła pozytywnie kontrolę Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu w zakresie potwierdzenia odzysku/recyklingu opakowań drewnianych.

kontrola-wios-2017

V kostiumowy Bal Charytatywny Fundacji Eko Cykl

W dn. 13.01.2017 r. po raz piąty odbył się kostiumowy Bal Charytatywny Fundacji Eko Cykl, pod hasłem „Alicja w Krainie Czarów”. Celem Balu była zbiórka środków finansowych przeznaczanych następnie na działania charytatywne związane z edukacją ekologiczną w zakresie ochrony środowiska. Bal w całości sfinansowany został przez Katarzynę i Jarosława Michniewskich.

Wszelkie pozyskane w trakcie wydarzenia środki finansowe, pochodzące z opłat za bilety wstępu oraz fundusze pozyskane podczas przeprowadzonej aukcji, na której licytowane były podarowane przez Darczyńców rękodzieła, są przeznaczane na działalność charytatywną Fundacji. Szczegółowe rozliczenia zamieszczane są na stronie internetowej Fundacji www.fundacja-ekocykl.pl.

Zarząd Fundacji Eko Cykl serdeczne dziękuje wszystkim darczyńcom za przekazanie przedmiotów do licytacji oraz wszystkim uczestnikom Balu za wspaniałą zabawę.

Obecnie organizowana jest już kolejna edycja tego wydarzenia, która ma mieć miejsce w przyszłym roku. Tym razem motywem przewodnim imprezy jest temat „Policjanci i złodzieje”. Już dziś zarezerwuj termin 12.01.2018 r. w kalendarzu!

v bal